Navne og adresser: G-GOP-implementeringsgruppe

  • IT-konsulent Annemarie Gammelgaard Frandsen

  • Region Nordjylland
  • IT - Forvaltning, E-Team

  • Niels Bohrs Vej 30

  • DK-9220 Aalborg Øst

  • Ledende terapeut Ulla Ross Andersen

  • Aalborg Universitetshospital
  • Klinik Akut Fysio- og Ergoterapi, Afsnit A

  • Hobrovej 18-22

  • DK-9000 Aalborg

  • Care Systemadministrator Flemming Thierry Pedersen

  • Hjørring Kommune
  • Springvandspladsen 5

  • DK-9800 Hjørring

  • Alexandra Klinzing

  • Vesthimmerlands Kommune
  • Himmerlandsgade 27

  • DK-9600 Aars

  • EPJ-produktspecialist Tina Holgaard

  • Region Midtjylland
  • Skottenborg 26

  • DK-8800 Viborg

  • EPJ-systemkonsulent Henrik Hermind

  • Region Midtjylland
  • EPJ-produkter

  • Oluf Palmes Allé 34-36

  • DK-8200 Århus N

  • Dokumentationsansvarlig terapeut Kirsten Poulsen

  • Århus Universitetshospital, Århus Sygehus
  • Ergoterapi- og Fysioterapiafdelingen

  • Nørrebrogade 44, bygning 3A

  • DK-8000 Århus C

  • Daglig leder genoptræning Niels Boritz Sørensen

  • Skive Kommune
  • Torvegade 10

  • DK-7800 Skive

  • Konsulent Susanne Pedersen

  • Region Syddanmark
  • Syddansk Sundhedsinn.,Velfærdstekn. Og telemedicin

  • Forskerparken 10

  • DK-5230 Odense M

  • Epj-koordinator Linette Krell

  • Sydvestjysk Sygehus
  • Epj-enheden

  • Finsensgade 35

  • DK-6700 Esbjerg

  • Karna Arvad Hansen

  • Sydvestjysk Sygehus
  • Terapiafdelingen

  • Østergade 76

  • DK-6700 Esbjerg

  • Chefkonsulent Asger Kudahl

  • Odense Kommune
  • Ældre- og Handicapforvaltningen

  • Ørbækvej 100

  • DK-5220 Odense SØ

  • Konsulent Lene Kjellestrøm Lylov

  • Odense Kommune
  • Implementering og Udv., Ældre- og Handicapforv.

  • Ørbækvej 100, 2.s.76

  • DK-5220 Odense SØ

  • IT Udviklingskonsulent Jesper Siebert Tolonen

  • Region Sjælland
  • Koncern IT

  • Alléen 15

  • DK-4180 Sorø

  • Gitte Mariane Juul

  • Region Sjælland
  • Koncern IT

  • Alléen 15

  • DK-4180 Sorø

  • Chefkonsulent Karen Buur Kristiansen

  • Region Sjælland
  • Kvalitet og Udvikling - Sund

  • Alléen 15

  • DK-4180 Sorø

  • Overfysioterapeut Bjarne Aage Rasmussen

  • Næstved Sygehus
  • Ringstedgade 61

  • DK-4700 Næstved

  • Akkrediteringschef Inge Paamejer

  • Holbæk Sygehus
  • Adm.bygningen, stuen

  • Smedelundsgade 60

  • DK-4300 Holbæk

  • Ledende overfysioterapeut Mie Rask Møller

  • Holbæk Sygehus
  • Smedelundsgade 60

  • DK-4300 Holbæk

  • Kvalitets- og proceskonsulent Jette Gudmundsen

  • Faxe Kommune
  • Frederiksgade 9

  • DK-4690 Haslev

  • It-konsulent Sharon Wintcentsen

  • Region Hovedstaden
  • Center for It, Medico og Telefoni

  • Borgervænget 7

  • DK-2100 København Ø

  • Klinisk it-konsulent Bo Gottschalck

  • Region Hovedstaden
  • CIMT

  • Borgervænget 7

  • DK-2100 København Ø

  • Ledende terapeut Morten Østergaard

  • Bispebjerg og Frederiksberg Hospitaler
  • Fysio- og Ergoterapiafdelingen

  • Bispebjerg Bakke 23

  • DK-2400 København NV

  • Afdelingsleder, fysioterapeut Felix Petersen

  • Brøndby Kommune
  • Træningscenter Brøndby

  • Horsedammen 36A

  • DK-2605 Brøndby

  • Lisbeth Suh Sværholdt

  • Københavns Kommune
  • Sjællandsgade 40

  • DK-2200 København N

  • Pia Wisbøl

  • Herlev Kommune
  • IT Sundheds- og Ældreområdet

  • Herlev Bygade 90

  • DK-2730 Herlev

  • Ergoterapeut Line Riddersholm

  • Sundhedsstyrelsen
  • Islands Brygge 67

  • DK-2300 København S

  • Specialkonsulent Rune Eeg Nordvig

  • Sundhedsstyrelsen
  • Islands Brygge 67

  • DK-2300 København S

  • Seniorkonsulent Jane Brodthagen

  • Danske Regioner
  • Center for sundhedspolitik, økonomi og socialpolit

  • Dampfærgevej 22

  • DK-2100 København Ø

  • Konsulent Lone Vinhard

  • KL
  • Sundhedsenheden

  • Weidekampsgade 10

  • DK-2300 København S

  • Chefkonsulent Dorthe Skou Lassen

  • MedCom
  • MedCom

  • Forskerparken 10

  • DK-5230 Odense M

  • Konsulent Kirsten Ravn Christiansen

  • MedCom
  • International

  • Forskerparken 10

  • DK-5230 Odense M

Opdateret 22. november 2017